• Maatje voor een mevrouw in de Westereen (tussen de 18-40 jaar)

    Maatjesproject Welzijn het Bolwerk
    Lees meer

    Energiecoach

    De Denktank “Dongeradeel 2030”
    Lees meer

    Gastvrouw/gastheer Alzheimer Café

    Werkgroep Alzheimercafe NOF Dongeraheem Dokkum
    Lees meer

    Buurtbemiddelaars gezocht

    Buurtbemiddeling Stichting Welzijn Het Bolwerk
    Lees meer

    Mantelzorgmaatjes gezocht

    Steunpunt Mantelzorg
    Lees meer

    Gezinsondersteuners in diverse gemeenten in Noordoost Friesland

    Home-Start NOF
    Lees meer
    Ik meld mij aan als vrijwilliger
  • Onze medewerkers


    Team Mienskipswurk

    Mea Groenendaal
    06-49631465
    m.groenendaal@het-bolwerk.eu

    Hanny van der Meer
    06-33595396 
    h.vdmeer@het-bolwerk.eu 

    Jetske Leijenaar
    06-49671231
    j.leijenaar@het-bolwerk.eu

    Dongeradeel
    Abbas Faegh Darakhshan
    06-47073157
    a.faegh@het-bolwerk.eu
     
    Reina Hes
    06-49238814
    r.hes@het-bolwerk.eu 

    Henk-Jaap Bakker
    06-33215646
    h.bakker@het-bolwerk.eu 
     
    Dantumadiel
    Reina Hes
    06-49238814
    r.hes@het-bolwerk.eu 

    Michiel Huizinga
    06-47567108
    m.huizinga@het-bolwerk.eu 

    Coby Dijksma
    06-33166066
    c.dijksma@het-bolwerk.eu

    Ramona Diks
    06-16418510
    r.diks@het-bolwerk.eu










  • Nieuws

    It Trefpunt, Damwâld

    woensdag 6 december 2017
    Bent u op de hoogte van de inloopochtenden van...
    Lees meer...

    Inschrijving Vrijwilligersprijs 2017 Dongeradeel is gesloten

    woensdag 6 december 2017
    Lees meer...

     Op weg naar mantelzorgondersteuning op maat in de palliatieve fase

    donderdag 23 november 2017
    Nieuws van Mezzo In...
    Lees meer...