• PR-vrijwilliger in de regio Dokkum / NO-Fryslân (enkele uren per week)

    Vier het Leven
    Lees meer

    Coördinator facilitaire zaken

    Stichting Samenwerkende Voedselbanken Fryslân
    Lees meer

    Coördinator vrijwilligers

    Stichting Samenwerkende Voedselbanken Fryslân
    Lees meer

    Coördinator administratie

    Stichting Samenwerkende Voedselbanken Fryslân
    Lees meer

    Magazijnmedewerker

    Stichting Samenwerkende Voedselbanken Fryslân
    Lees meer

    Distributiecentrum Manager

    Stichting Samenwerkende Voedselbanken Fryslân
    Lees meer
    Ik meld mij aan als vrijwilliger
  • Onze medewerkers


    Team Mienskipswurk

    Mea Groenendaal
    06-49631465
    m.groenendaal@het-bolwerk.eu

    Hanny van der Meer
    06-33595396 
    h.vdmeer@het-bolwerk.eu 

    Jetske Leijenaar
    06-49671231
    j.leijenaar@het-bolwerk.eu

    Dongeradeel
    Abbas Faegh Darakhshan
    06-47073157
    a.faegh@het-bolwerk.eu
     
    Reina Hes
    06-49238814
    r.hes@het-bolwerk.eu 

    Henk-Jaap Bakker
    06-33215646
    h.bakker@het-bolwerk.eu 
     
    Dantumadiel
    Reina Hes
    06-49238814
    r.hes@het-bolwerk.eu 

    Michiel Huizinga
    06-47567108
    m.huizinga@het-bolwerk.eu 

    Coby Dijksma
    06-33166066
    c.dijksma@het-bolwerk.eu

    Ramona Diks
    06-16418510
    r.diks@het-bolwerk.eu










  • Nieuws

    Buurtbemiddeling

    woensdag 11 juli 2018
    Lees meer...

    Mantelzorgweekend september 2018

    maandag 2 juli 2018
    Voor mantelzorgers in de...
    Lees meer...

    FUNdag jonge mantelzorgers 7 juli 2018

    donderdag 14 juni 2018
    Op zaterdag 7 juli vindt de jaarlijkse FUNdag...
    Lees meer...