• Fietsmaatje

    Maatjesproject Welzijn het Bolwerk
    Lees meer

    Mantelzorgmaatje

    Steunpunt Mantelzorg
    Lees meer

    Opvoedingsondersteuner

    Home-Start NOF van Humanitas
    Lees meer

    Bestuursleden

    Speeltuin Lytse Loane
    Lees meer

    Klussers

    Speeltuin Lytse Loane
    Lees meer

    PR-vrijwilliger in de regio Dokkum / NO-Fryslân (enkele uren per week)

    Vier het Leven
    Lees meer
    Ik meld mij aan als vrijwilliger
  • Onze medewerkers


    Team Mienskipswurk

    Mea Groenendaal
    06-49631465
    m.groenendaal@het-bolwerk.eu

    Hanny van der Meer
    06-33595396 
    h.vdmeer@het-bolwerk.eu 

    Jetske Leijenaar
    06-49671231
    j.leijenaar@het-bolwerk.eu

    Baukje Brander
    06-39012655
    b.brander@het-bolwerk.eu

    Dongeradeel
    Abbas Faegh Darakhshan
    06-47073157
    a.faegh@het-bolwerk.eu
     
    Reina Hes
    06-49238814
    r.hes@het-bolwerk.eu 

    Henk-Jaap Bakker
    06-33215646
    h.bakker@het-bolwerk.eu 
     
    Dantumadiel
    Reina Hes
    06-49238814
    r.hes@het-bolwerk.eu 

    Michiel Huizinga
    06-47567108
    m.huizinga@het-bolwerk.eu 

    Coby Dijksma
    06-33166066
    c.dijksma@het-bolwerk.eu

    Ramona Diks
    06-16418510
    r.diks@het-bolwerk.eu











  • Nieuws

    Start "Kom Erbij" week

    maandag 24 september 2018
    Morgen is het zover, dan begint de "Kom Erbij"...
    Lees meer...

    Alzheimer café 25 september 2018

    maandag 17 september 2018
    Het trefpunt voor mensen met dementie, hun...
    Lees meer...

    Jonge mantelzorgers: theatervoorstelling!

    woensdag 1 augustus 2018
    THEATERVOORSTELLING JONGE MANTELZORG! In...
    Lees meer...