• Gastvrouw/gastheer Alzheimer Café

    Werkgroep Alzheimercafe NOF Dongeraheem Dokkum
    Lees meer

    Vrijwillige mentor

    Stichting Mentorschap Noord
    Lees meer

    Bestuursleden

    Speeltuin De Hege Seis (MFA De Hege Seis)
    Lees meer

    Gastheren en gastvrouwen

    Vier het Leven
    Lees meer

    Fietsmaatje

    Maatjesproject Welzijn het Bolwerk
    Lees meer

    Mantelzorgmaatje

    Steunpunt Mantelzorg
    Lees meer
    Ik meld mij aan als vrijwilliger
  • Onze medewerkers


    Team Mienskipswurk

    Mea Groenendaal
    06-49631465
    m.groenendaal@het-bolwerk.eu

    Hanny van der Meer
    06-33595396 
    h.vdmeer@het-bolwerk.eu 

    Jetske Leijenaar
    06-49671231
    j.leijenaar@het-bolwerk.eu

    Baukje Brander
    06-39012655
    b.brander@het-bolwerk.eu

    Dongeradeel
    Abbas Faegh Darakhshan
    06-47073157
    a.faegh@het-bolwerk.eu
     
    Reina Hes
    06-49238814
    r.hes@het-bolwerk.eu 

    Henk-Jaap Bakker
    06-33215646
    h.bakker@het-bolwerk.eu 
     
    Dantumadiel
    Reina Hes
    06-49238814
    r.hes@het-bolwerk.eu 

    Michiel Huizinga
    06-47567108
    m.huizinga@het-bolwerk.eu 

    Coby Dijksma
    06-33166066
    c.dijksma@het-bolwerk.eu

    Ramona Diks
    06-16418510
    r.diks@het-bolwerk.eu











  • Nieuws

    Mantelzorgcafé oktober

    woensdag 24 oktober 2018
    Lees meer...

    Project Armoede & Sociale Uitsluiting      NOARDEAST FRYSLÂN

    maandag 22 oktober 2018
    Lees meer...

    Alzheimercafé Noordoost Friesland

    maandag 15 oktober 2018
    Het trefpunt voor mensen met...
    Lees meer...