Gastheer/gastvrouw Alzheimer café

Werkgroep Alzheimercafe Noordoost Friesland
Lees meer

Vrijwillige jongerencoaches gezocht!

Wender
Lees meer

Vrijwillige chauffeurs gezocht

Vervoersdienst Het Bolwerk
Lees meer

Coördinator Voorlezen en hulp bij Taal en Huiswerk

Humanitas Taal lees project
Lees meer

Humanitas voorlezen en hulp bij Taal en Huiswerk

Humanitas Taal lees project
Lees meer

Digitaal vaardig iemand gezocht voor Project Sluit mij aan

Stjoer - Cursus
Lees meer
Europass Logo
Ik meld mij aan als vrijwilliger

Medewerkers

Organisatie
Willem Haarsma
Interim-Directeur Welzijn
06-43625248
w.haarsma@het-bolwerk.eu

Henk-Jaap Bakker
06-33215646
h.bakker@het-bolwerk.eu 
Mienskipswurk Noardeast Fryslân, Formulierenbrigade, Maatjes, Burenhulpdienst
Werkdagen: maandag - donderdag

Lyan Bergsma
06-18938369
l.bergsma@het-bolwerk.eu
Dag en Doen, Fawaka, Maatjes
Werkdagen: dinsdag - vrijdag

Baukje Brander
06-39012655
b.brander@het-bolwerk.eu
Mantelzorgsteunpunt, Fawaka, Alzheimercafé, Netwerkcoach
Werkdagen: maandag - donderdag

Janneke Damstra
06-49671231
j.damstra@het-bolwerk.eu
Vrijwilligerssteunpunt 
Werkdag: dinsdag

Abbas Faegh Darakhshan
06-47073157
a.faegh@het-bolwerk.eu
Jongerenwerk, Mienskipswurk Noardeast Fryslân, Buurtbemiddeling
Werkdagen: maandag - vrijdag

Mea Groenendaal
06-49631465
m.groenendaal@het-bolwerk.eu Vrijwilligerssteunpunt, Buurtkamers, UP gesprekken, Studiekring 50+
Werkdagen: maandag - donderdag

Reina Hes
06-49238814
r.hes@het-bolwerk.eu 
Mienskipswurk Dantumadiel, Respijtzorg, 
Werkdagen: maandag - donderdag

Rianne ter Horst
06-16418510
r.terhorst@het-bolwerk.eu
Jongerenwerk Dantumadiel
Werkdagen: maandag - vrijdag

Joshua Leemburg
06-28511041
j.leemburg@het-bolwerk.eu
Jongerenwerker Dantumadiel
Werkdagen: maandag - vrijdag

Michael van der Zee
06-18938368
m.vanderzee@het-bolwerk.eu
Mienskipswurk Dantumadiel, Buurtbemiddeling, Seniorenvoorlichting, Vrijwillig vervoer Dantumadiel
Werkdagen: maandag - vrijdag












Nieuws

KOM ERBIJ Agenda Maand van de Mantelzorg

woensdag 30 november 2022
Kom erbij! in de maand van de...
Lees meer...

Een 'blijk van waardering' voor mantelzorgers

dinsdag 22 november 2022
Lees meer...

Alzheimercafé 22 november

dinsdag 15 november 2022
Dinsdag 22 november 2022...
Lees meer...