• Energiecoach

    De Denktank “Dongeradeel 2030”
    Lees meer

    Vrijwillige arbeidscoach Vluchtelingenwerk

    VluchtelingenWerk Nederland / Dokkum
    Lees meer

    Begeleiders voor wandelgroepen

    Landschapsbeheer Friesland
    Lees meer

    Gezinsondersteuners in diverse gemeenten in Noordoost Friesland

    Home-Start NOF
    Lees meer

    Gastvrouwen of gastheren

    Waddenbelevingscentrum Holwerd
    Lees meer

    Maatje voor een mevrouw in de Westereen (tussen de 18-40 jaar)

    Maatjesproject Welzijn het Bolwerk
    Lees meer
    Ik meld mij aan als vrijwilliger
  • medewerkers


    Team Mienskipswurk
    Mea Groenendaal
    06-49631465
    m.groenendaal@het-bolwerk.eu

    Hanny van der Meer
    06-33595396 
    h.vdmeer@het-bolwerk.eu

    Jetske Leijenaar
    06-49671231
    j.leijenaar@het-bolwerk.eu

    Dongeradeel
    Abbas Faegh Darakhshan
    06-47073157
    a.faegh@het-bolwerk.eu
     
    Reina Hes
    06-49238814
    r.hes@het-bolwerk.eu 

    Henk-Jaap Bakker
    06-33215646
    h.bakker@het-bolwerk.eu
     
    Dantumadiel
    Reina Hes
    06-49238814
    r.hes@het-bolwerk.eu

    Michiel Huizinga
    06-47567108
    m.huizinga@het-bolwerk.eu 

    Coby Dijksma
    06-33166066
    c.dijksma@het-bolwerk.eu 

    Ramona Diks
    06-16418510 
    r.diks@het-bolwerk.eu

    Meitinkers Gebiedsteam
    Hanny van der Meer
    h.vdmeer@het-bolwerk.eu 

    Organisatie
    Eelke Nutma
    manager Welzijn
    06-14514434
    e.nutma@het-bolwerk.eu



















  • Nieuws

    FUNdag jonge mantelzorgers 7 juli 2018

    donderdag 14 juni 2018
    Op zaterdag 7 juli vindt de jaarlijkse FUNdag...
    Lees meer...

    Alzheimer café Noordoost Friesland 26 juni

    woensdag 13 juni 2018
    Het trefpunt voor mensen met dementie, hun...
    Lees meer...

    Oproep panelleden gezocht

    woensdag 6 juni 2018
    Voor het mantelzorg...
    Lees meer...