Regio voorzitter Friesland

Europa Kinderhulp regio Friesland
Lees meer

Vrijwillige planner gezocht

Vervoersdienst Het Bolwerk
Lees meer

Vrijwillige Senioren Voorlichters gevraagd

Het Bolwerk afdeling Senioren Voorlichting
Lees meer

Maatjes gezocht!

Humanitas maatjesproject Humaa(N)tjes
Lees meer

Vrijwillige Energiecoach

Gemeente Dantumadiel (afdeling duurzaamheid)
Lees meer

Financieel coach Subsidie en Leningen

Gemeente Dantumadiel (afdeling duurzaamheid)
Lees meer
Europass Logo
Ik meld mij aan als vrijwilliger

Medewerkers

Organisatie
Monique de Vries
Directeur Welzijn
06- 53423698
m.devries@het-bolwerk.eu

Medewerkers
Henk-Jaap Bakker
06-33215646
h.bakker@het-bolwerk.eu 
Mienskipswurk Noardeast Fryslân
Werkdagen: maandag - donderdag

Baukje Brander
06-39012655
b.brander@het-bolwerk.eu
Mantelzorgsteunpunt, Fawaka, Alzheimercafé, Netwerkcoach
Werkdagen: maandag - donderdag

Tjitske Cnossen
Communicatiemedewerker
Werkdagen: maandag - woensdag

Janneke Damstra
06-49671231
j.damstra@het-bolwerk.eu
Vrijwilligerssteunpunt 
Werkdag: dinsdag

Abbas Faegh Darakhshan
06-47073157
a.faegh@het-bolwerk.eu
Jongerenwerk, Mienskipswurk Noardeast Fryslân, Buurtbemiddeling
Werkdagen: maandag - vrijdag

Mea Groenendaal
06-49631465
m.groenendaal@het-bolwerk.eu 
Vrijwilligerssteunpunt, Buurtkamers, UP gesprekken, Studiekring 50+
Werkdagen: maandag - donderdag

Grianne Hellinga

06-33166066

g.hellinga@het-bolwerk.eu

Jongerenwerk Dantumadiel

Werkdagen: maandag – vrijdag


Reina Hes
06-49238814
r.hes@het-bolwerk.eu 
Mienskipswurk Dantumadiel, Respijtzorg, 
Werkdagen: maandag - donderdag

Jesse Hoekstra

06-43625209

j.hoekstra@het-bolwerk.eu

Mienskipswurk Dantumadiel, Welzijn op Recept

Werkdagen: Maandag, woensdag, donderdag, vrijdag

Jonah Kamstra
06-33595396
Junior jongerenbegeleider MDT-projecten

Joshua Leemburg
06-28511041
j.leemburg@het-bolwerk.eu
Jongerenwerker Dantumadiel
Werkdagen: maandag - vrijdag

Jelly Vellinga
06-18938369
j.vellinga@het-bolwerk.eu 
Sociaal werker team vrijwillige inzet
Werkdagen: maandag - donderdag

Andries van der Veer
06-43625248
a.vanderveer@het-bolwerk.eu
Opbouwwerker
Werkdagen: maandag - donderdag

Michael van der Zee
06-18938368
m.vanderzee@het-bolwerk.eu
Mienskipswurk Dantumadiel, Buurtbemiddeling, Burenhulpdienst, Seniorenvoorlichting, Vrijwilligersvervoer, Formulierenbrigade
Werkdagen: maandag - vrijdag
Nieuws

Save the date: Samen sterk voor kwetsbare jongeren (van Wurkstart)

maandag 19 februari 2024
Zet  donderdag 4...
Lees meer...

Nieuws en agenda steunpunt mantelzorg

woensdag 14 februari 2024
...
Lees meer...

Aankondiging Bel3daagse Steunpunt mantelzorg; 19, 20 en 21 maart a.s.

woensdag 14 februari 2024
Typ hier de inhoud.
Lees meer...