Vrijwillige medewerker Huiskamer

Stichting ik ben Wil
Lees meer

Vrijwillige Receptiemedewerkers

Stichting Welzijn Het Bolwerk
Lees meer

Vrijwillige gastheer/gastvrouw voor de Buurtkamer Damwâld

De Buurtkamer Stjoer Fryslân
Lees meer

Wij zijn op zoek naar Maatjes!

Maatjesproject Stichting Welzijn Het Bolwerk
Lees meer

Maatjes gezocht!

Humanitas maatjesproject Humaa(N)tjes
Lees meer

Kok voor de buurtkamer Westereen

De Buurtkamer Stjoer Fryslân
Lees meer
Europass Logo
Ik meld mij aan als vrijwilliger

Medewerkers

Organisatie
Monique de Vries
Directeur Welzijn
06- 53423698
m.devries@het-bolwerk.eu

Medewerkers
Henk Jaap Bakker
06-33215646
h.bakker@het-bolwerk.eu 
Mienskipswurk Noardeast Fryslân
Werkdagen: maandag - donderdag

Baukje Brander
06-39012655
b.brander@het-bolwerk.eu
Steunpunt Mantelzorg en Alzheimercafé
Werkdagen: maandag - donderdag

Tjitske Cnossen
Communicatiemedewerker
Werkdagen: maandag - woensdag

Abbas Faegh
06-47073157
a.faegh@het-bolwerk.eu
Jongerenwerk, Mienskipswurk Noardeast Fryslân, Buurtbemiddeling
Werkdagen: maandag - vrijdag

Mea Groenendaal
06-49631465
m.groenendaal@het-bolwerk.eu 
Vrijwilligerssteunpunt, Buurtkamers, UP gesprekken, Studiekring 50+
Werkdagen: maandag - donderdag

Jesse Hoekstra

06-43625209

j.hoekstra@het-bolwerk.eu

Mienskipswurk Dantumadiel, Welzijn op Recept

Werkdagen: Maandag, woensdag, donderdag, vrijdag

Jonah Kamstra
06-33595396
Junior jongerenbegeleider MDT-projecten

Joshua Leemburg
06-28511041
j.leemburg@het-bolwerk.eu
Jongerenwerker Dantumadiel
Werkdagen: maandag - vrijdag

Dawn Macdonald
06-16418510
d.macdonald@het-bolwerk.eu
Sociaal werker team vrijwillige inzet
Werkdagen: dinsdag - vrijdag

Jelly Vellinga
06-18938369
j.vellinga@het-bolwerk.eu 
Sociaal werker team vrijwillige inzet
Werkdagen: maandag - donderdag

Andries van der Veer
06-43625248
a.vanderveer@het-bolwerk.eu
Opbouwwerker
Werkdagen: maandag - donderdag

Michael van der Zee
06-18938368
m.vanderzee@het-bolwerk.eu
Sociaal werker team vrijwillige inzet
Werkdagen: maandag - vrijdag
Nieuws

Vrijwilligers gezocht voor huiskamer rond Dementie

vrijdag 21 juni 2024
Stichti...
Lees meer...

Vrijwilligers gezocht! Bij theatervoorstelling Grondproeven

maandag 27 mei 2024
GRONDPROEVEN is een unieke...
Lees meer...

Nieuwsbrief mantelzorg April

woensdag 24 april 2024
Typ...
Lees meer...